Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz ZsZso #122167 üzenetére

    Azért elég sok játék bőven nem éri meg a "normális" árát. De így évek múltán azt mondom, egy GTA IV, egy Vice City, egy Age of Empires II már igen, mert rengeteg órám van ezekben (Far Cry 3 határeset a monoton játékmenetével, de fogjuk rá). De egy Call of Duty 1-4-re is azt mondom még, azokban sok újrajátszáson vagyok túl, MW 2-3 már azért csak félárat ér max a sok nyomd ezt, nyomd azt miatt. World at War határeset, a küldetések nem annyira jók, de a grafika meg a leszakadó testrészek sokat dobnak rajta. Nem értem amúgy, hogy egy eleve 18+ játékban miért nem alap az ilyen szintű pusztítás. És ez még nem is a csúcs, mert azért egy Browning ha fejbe kap, ott szerintem a valóságban nem sok agy marad a helyén, a fejéről nem is beszélve.
    Este végre kipróbáltam a teszkós jóárasított Battlefield 4-et (már oda se figyelek, ha valahol valami olcsó, ez is 2-3 éve volt már a Tescoban először olcsó), iszonyú steril, még csak vér sincs.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák