Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz echterion #120881 üzenetére

    Én PC-n rühellem, hogy a steam mellett van origin, uplay, battle.net, gog, az a rockstar-os vacak meg microsoft store és ugyan így vagyok vele ps-en is, a múltkori ps bundle miatt csináltam egy usa accot meg van mellett a magyar, sokaknak mellette még ott a uk esetleg japán, ezekhez meg kell találni a megfelelő feltöltőkártya lelő helyett + kell 1-1 kamu cím. Boxon csak a feltöltő kártya kell és egy account, akár mennyire is könnyű máshol vásárolni ps-en is ez a megoldás akkor is kényelmesebb. Arról nem is beszélve, hogy csak 1x jöjjön rá a Sony-ra a "betartatom az ászf-et" őrület és máris repülnek a kamu címes accountok (jó ezt valszeg nem lépi meg, ha akarta volna már megtette volna). Szóval igazad van nem nagy trükközés kell hozzá, de attól még kell trükközni és ezt a másik oldalon jobban megoldották, ahhoz képest, hogy ott akartak régió korlátot, azt mégis csak a Sonynak sikerül szigorúbban megvalósítania. Nem vitaindítónak szántam, szóval ne kezdjünk el egyik vagy másik konzol mellett más érveket felhozni. Csak arra akartam Crytek figyelmét felhívni, hogy míg ps-nél usa store árát nézi, ms-nél a magyarét, ami erősen félrevezető.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák