Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz DrTechnoid #100361 üzenetére

    Tekintve, hogy milyen ütemben gyűlnek a TP-k, az 27x több játékidő, mint az enyém, az nem kevés.

    Azért emlegetem a szintrendszert, mert most tettem a játékba pár órát, nem is ismerem a rendszerét, én csak lövöldözni akarok egy jót, és más játékosokhoz ez az egyetlen viszonyítási alapom. Nem az a baj, hogy lelőnek, hanem hogy nem a képességeimnek megfelelő ellenfelek vannak, eszem ágában sincs láthatóan előrébb tartó ellenfelekkel játszani. A másodlagos acc-al játszó kezdőket szívató gyakorlottabb gyökerek más kérdés, azokat úgysem lehet kiszűrni. Mondjuk ahhoz már jókora baromnak kell lenni, hogy valaki gyakorlott játékoskén csak ezért megvegye a játékot másik acc-ra, hogy utána kezdőkre vadásszon. Persze simán el tudom képzelni, ilyen az ember. :)

    Osztják a csicskalángost? Ez miféle dikmáhe szleng? Ezért kéne lenémítanom a többiek mikrofonját, gondolom, ugyanezt nyomják, csak oroszul.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák