Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    válasz Flam #47352 üzenetére

    Gép oldalról így akkor nem nagy mutatvány. Egy integrált procis J3455 pl. ezt a feladatot el tudja látni.

    A wifis stream már inkább a router + TV kapcsolat sebességén múlik, ez helyi adottság, lehet, hogy fog működni, de időnként beszaggathat a kapcsolat stabilitásától függően.
    Ez engem idegesítene, ezért ahol lehet inkább kábeleztem én is. A router elég lehet wifivel, ha nem egyszerre mennek majd a filmek, de legalább a HTPC-t kábellel kötném rá.

    A 4K streameléshez - bitráta függően persze - szerintem kevés a routered, ahhoz valami bikább izomrouter kellene. :K

    HTPC-re Kodit és valamilyen DLNA szervert kell csak felraknod, hogy a filmes rész menjen.

    Torrent-hez Transmission-t javaslok, valamin routerben fix IP, port forward + DDNS belövését, hogy távolról is elérd ezt a gépet, valamint asztali gépre TransGUI-t, hogy legyen webes felületed és így nem kell távoli asztal. Mobilról szerintem valamilyen appal szintén megoldható a torrent elindítás.

    Hogy az alap OS mi legyen, az jó kérdés. Win általában ismerős mindenkinek én inkább Linuxot mondanék, de csak ha ismerős.

    (#47354) Nirvanus:

    Hajrá és jó étvágyat! :))

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: TP-Link 24-es switch, Xbox 360, Daewoo Matiz

Új hozzászólás Aktív témák