Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3.Aragorn

    addikt

    válasz Flynth #40265 üzenetére

    Nagy öregnek? Hát sokan már évek óta tolják. Gondolom nekik mások már az ambíciók mint nekem.

    Egyébként discordon összehaverkodtam már egy sráccal, ő régebbi, wingeztünk egy párat és mutatott sok dolgot. Többek között harcban.

    Most ott tartok hogy megvan az első mérnők (felicity), az ASP pedig szépen alakul. Ha nincs az útmutatás, biztos elbohóckodok még sokáig céltalanul az űrben, de most már látom hogy lesz itt még alapanyag farmolás jelentős ideig.
    Az ASP-ból nem lesz harci hajó, legalábbis értelme nincs sok. Az 5A-s pajzsot is pillanatok alatt ledurrantják róla (shieldboosterek ellenére), de ha a 6-os helyre tenném ott se lennék sokkal beljebb. meg a 4 db 1-es és 2 db 2-es fegyver se sokat tesz hozzá, bár legalább már nincs az az érzés hogy vizipisztollyal lövöldözök, mint a viper4-es esetén.

    Plusz a minap összeakadtam jó pár idegen létformával miközben Merope környékén kutattam meta alloy után. (Az hogy bemenjek a Maia-n található boltba olyan snassz volt szóval inkább eltöltöttem 4-5 órát pluszban barnacle utáni kutatással :)) Ja meg voltak ezek a klassz kis "non-human signal source"-ok benéztem párba, volt ahol ritka jeladásokat fogtam, volt ahol egyből rámtámadtak az idegenek. Pedig én csak barátkozni akartam, megismerni a galaxist, stb... :(
    Néhányszor simán eljöttem, de egyszer elmértem az fsd töltési idejét - kb a beugrás után 4-5 mp alatt elporladtam. Rohadt gyorsak ezek a kis vadászgépeik vagy mi ez, és soha sem egyedül támadnak.
    Jó lenne storeolni valahogy ezeket mert a mérnöki donáció után is maradt 2 db meta alloyom és a küldetést se fogadtam el ami 2 ilyet kért 1,4 M creditért cserébe mondván ha ennyit adnak érte biztos kell ez még valahova, de igazából most csak a helyet foglalja.
    >>>
    Viszont felderítőnek, közepes szállítónak kiváló lesz az ASP, illetve bányászatra is - csak ezzel a részével még foglalkozni kell. Pedig tudom hogy onnan esik a nagy máni' :K

    [ Szerkesztve ]

    Nem minden vándorút céltalan...

Új hozzászólás Aktív témák