Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 42861

    senior tag

    válasz pcnet #36257 üzenetére

    Egyszer találtam 15 db-ot, egy landolható bolygó közeli USS-ben kb. fél éve, soha többet. Sikerült a Corvette-hez felhúzni 8 db SB-t belőle, viszonylag jó G5-ös statokkal. Ennyi volt. Material Tradert tudom javasolni. A nagyon ritka cuccokhoz inkább gyűjtögetem százasával a gyakoribb matikat és cserélgetek.

  • orientcx

    őstag

    válasz pcnet #36257 üzenetére

    Ezeket Hi-grade USS-ekben találod, az imp shielding-et birodalmi, asszem outbrake state rendszerekben érdemes keresned. A Hi-Grade USS-ek általában legalább 1-2000Ls-re vannak az érkezési ponttól, néha meg még annál is jóval messzebb. Arra azonban vigyázz, hogy ne gyorsíts be nagyon, mert akkor mire kijelezné egy-egy USS feltűnését, már túl is futottál rajta.
    Innentől meg már csak a vak szerencse dominál, néha egy árva keszeget sem fog a nagy ho-ho-ho, néha meg sorban jönnek a nagyhalak. Volt olyan másfél órám, hogy 75(!) db-ot gereblyéztem össze belőle(5 db USS-ben 5-5db hármas csomagot találtam), és volt olyan vadászat, hogy a nagy semmi. Ezmááá csak ilyen sport. Persze olyan is rendszeresen előfordul(ezt már többször is tapasztaltam), hogy egy-egy material időlegesen teljesen eltűnik, ilyenkor érdemes az idegölő kínlódás helyett valami más témára átnyergelni.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • ZSoros

    csendes tag

    válasz pcnet #36257 üzenetére

    Imperial shieldinget nagy lakosságszámú, jól fejlett (industrial, high tech) imperial rendszerekben, high grade USS-ekben farmoltam, a system state ne legyen outbreak, mert akkor pajzs helyett fecskendőt kapsz. Vagy paravánt, vagy mi az a Phramaceutical Isolators. :-D

    Viszont a 3.0-ban már megtörtént, hogy egy tök sima expert konda NPC-ből is esett ki imperial shielding - hogy ezen 'javítottak'-e a 3.0.2 patchben, azt nem tudom, de valószínűtlen.

  • orientcx

    őstag

    válasz pcnet #36257 üzenetére

    A kedvedért elugrabugráltam egy császári felségterületen lévő outbrake rendszerbe, és az első HiGrade USS-ben ott is volt az 5x3 db imperial shielding, majd a következőben a 4x3. Azt az előző hozzászólásomban valóban elfelejtettem megemlíteni, hogy érdemes nagyobb populációjú helyet keresni, de az gyak mindegy, hogy industrial, vagy agriculture(én most pl pont egy Buricasses nevű mezőgazdasági rendszerben jártam sikerrel), de tudomásom szerint bizony az outbreak state a jó(10-ből 9 reddit-es is ezt ajánlja :K)
    Ha jól emlékszem, a Pharmaceutical Isolator-ok a független outbreak rendszerekben potyognak(ami mellesleg szintén nem rossz áru)

    Más: Nehogy már összeugorjatok valakinek az első dühében megfogalmazott, egyébként valóban szerencsétlen mondatán! Ez nyilván nem egy vérrel megpecsételt, életre szólóan fogadott eskü volt a részéről, hanem egy amolyan kifakadás, amilyeneket mindannyian mondtunk már, amikor valami bosszúság ért. Igen csúnya világban élnénk, ha minden eddig elhangzott átok beteljesült volna...

    ;)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák