Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azumi?

    csendes tag

    válasz campernoob #34097 üzenetére

    Nem is olyan rég szerintem még itt a fórumban is elhangzott, hogy mit jelent a "mass lock". Csak Te biztos nem olvastad, mert közben írtál.....

    (és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, és írtál, ...)

  • orientcx

    őstag

    válasz campernoob #34097 üzenetére

    Hát én továbbra is a fullra tuningolt thermal resistance Barbi pajzsra esküszöm, augmented 7B-s SCB-kkel. Azért nem A-s, mert a B-s verzió egy-egy töltete ugyan valamivel kevesebbet pumpál a pajzsba, de cserébe kevesebb hőt is termel(spec tuninggal 118 fokig fűt csak fel), ráadásul egyel több töltet is van benne, tehát összességében a visszatöltés is nagyobb lesz, mint az A-nál. És ebből a 7B-sből akár kettőt is felrakhat az óvatosabbja. Márpedig aki ennyit el tud használni, legyen az akár még a legkiadósabb CZ parti is, az egy művész. A rakétázókkal továbbra sem értem, mi a bajod, a pajzsomra kb annyi hatása sincs, mint az Ödönke féle köpőcsőnek(de erről már volt szó) :K
    Ami pedig a CZ-ben észlelt mass lock-ot illeti, az semmiképp nem valamiféle kilépési tiltás, hanem egyszerűen egy rakás nagyobb hajó úszkál a környékeden. Én akkor kaptam ilyen üzeneteket, ha elfogytak a piros nagyvadak, és 2-4 db zöld konda, vagy Corvette dagonyázott a közelemben. De egy-két boost, és már ugorhattam is, soha semmiféle tiltással nem találkoztam(persze ki is merne korlátokat szabni a legendás Fed archuszárnak :D)

    Dokkolás: 14' karácsonyán egy sima joystickkal toltam egy hétig, amíg az első hotas-om meg nem jött, de a dokkolással soha a legkisebb gondom sem volt, már elsőre sem. Ennek ellenére nekem igenis mindegyik hajómon ott a DC, mert amikor egy-egy körről visszaérek, jólesik egy kis nyújtózás, egy kis társadalmi élet, stb. És az is jó érzés, ahogy felcsendül az Elite'84-et, és egyben a 80-as éveket idéző közismert dallam... :K

    A Frontier bátran hirdeti a felvilágosult gondolkodás, és az elfogadás fontosságát

    :DD :DD :DD

    Micsurin - Látványos az a hőleadásos kép :C

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák