Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiT85

    aktív tag

    válasz summers #31414 üzenetére

    Milyen fittel használod? Csak érdeklődöm, mert a mostanit kezdem unni, bár még nincs teljesen kész. Az enyém egy nagy gimballed OC multicannon, meg 4 fix rapid pulse, bi-wave pajzs. Palinig még nem jutottam el...

  • orientcx

    őstag

    válasz summers #31414 üzenetére

    summers - "Valakinek sikerült már kipörgetni Palin-nál Dirty Drive tuningra +40% vagy nagyobb Optimal Multiplier-t?"

    Nekem sikerült 40.4%-ot kicsikarnom Palin mágustól, igaz, én a Corvettet pakoltattam föl ezzel a cukisággal, és azt kell mondjam, egy Corvette-től nem is olyan rossz az a 378-as tempó(ráadásul a hőtermelési mutató sem mondható tragikusnak). :)

    Viszont azt tudnod kell, hogy a sebesség nem csak a thrusterektől, és azok tuningjának milyenségétől függnek, hanem a felpakolt modulok/utility-k/fegyverek súlyától is, méghozzá nem is kicsit. Pl ha a Corvette-re felpakolok egy 7B-s SCB-t, akkor ettől már önmagában is 5-7 km/s-al csökken a sebesség(és ebből a modulból csalirakományos HazRES mókához kettőt is be szoktam csomagolni), de ugyanígy csökken a sebesség egy-egy fighter/SRV hangártól, no meg az ilyen-olyan + rakománytól, ID-től, stb. A harci ménem teljes pompában már csak 358-at szakít. Tehát ha a nálad gyorsabbnak bizonyult FDL telis tele van nyomva tömegcsökkentő upgradekkel, no meg persze egy jól sikerült thruster tuninggal, ráadásul ha egy már eleve könnyített szettet állított össze magának, akkor még az esetben is gyorsabb lesz nálad, ha a te multiplier adatod jobb az övénél

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák