Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4M13N

    aktív tag

    válasz Pro Cambarus #29844 üzenetére

    Orientcx aláírását sose felejtsük el mantrázni mikor hosszú dolgot ír.

  • orientcx

    őstag

    válasz Pro Cambarus #29844 üzenetére

    A kommented annyi sebből vérzik, hogy nem fogok minden pontján végigmenni, mert most annyi időm nincs, csak néhányat ragadnék ki
    -
    "Egyfelől a harci stílus, amit leírsz, az az "outgun". Gyorsabban lelőni az ellenfelet, mint az lelő téged
    Erre a Vulture csakugyan nem alkalmas. Nem lehet nagy hajóként repülni, mert kilövik. Viszont folyamatosan manőverezve el lehet érni, hogy minimális sebzést kapjon"

    -
    Alapvetően értettél félre, én rohadtul nem azt mondtam, hogy az FDL azért jobb a Vulture-nál, mert azzal leállhatok egymásra lövöldözve a kuncsafttal szemben, és én leszek a gyorsabb, tehát nyertem(próbáld csak meg ezt egy Gunship-el, vagy Corvette-vel szemben :D ). Ha te erre használtad azt a szegény madarat, akkor baj van. Én azt mondtam, hogy az FDL (pláne boost-al és FAOFF-al) tökéletesen fordul, és a Vulture a sok durva hátránya mellett még ezen a területen sem igen tud sok pluszt felmutatni. Az amolyan "statikus" technikát még a Corvette-vel sem műveltem soha, mert egyrészt az böhönyeség, másrészt a pajzsomra az aktuális kuncsaft elhalálozása után is szükségem lesz.
    -
    "A Vulture tuningolva ötszázzal megy. Ez legvisszafogottabb értékelés mellett is elégséges bármilyen NPC-vel szemben"
    -
    Az FDL most kiépítéstől függően olyan 528-540-et szól. Ha már a CZ-re hivatkozol, akkor tudhatnád, hogy a sebesség nem elsősorban az iszkoláshoz kell, hanem az odaéréshez, hogy még neked is jusson a potya falatból, de ami a lényeg, hogy ez a fejlesztés nem csak a sebességet növeli, hanem a manőverező képességet is.
    -
    "A FA-off kapcsán van egy alapvető félreértés, ami egy nagy hajó, tank esetén nem jelent drámai különbséget, de egy vadászban ég és föld. FA off-ban a hajó nem "fordul" jobban"
    -
    Most arra külön ki sem térek, hogy az FDL-re a "tank" jelzőt használod, mert az meglehetősen vicces, de ami a lényeg, próbálj meg egyszer csak úgy simán megfordulni, aztán boost+FAOFF-al, és mérd le az időt(a különbség akkor fog megmutatkozni, ha épp nem a kék mezőben van a sebességed, márpedig harci helyzet sokszor megkívánja az attól való eltérést)
    -
    " A pajzs abszolút töltési sebességét azonban az SB-k nem módosítják, ezért mindez az itt felvetett alapkérdést nem érinti."
    -
    Jól értem, ezek szerint a SB egy felesleges dísztárgy, mint a bólogató kutyus a kalaptartón? Ez az érvelés elég furcsa irányba mozdult el :)
    -
    Hidd el, azon egész egyszerűen nem érdemes vitatkozni, hogy az FDL egy magasabb osztály, ami persze nem jelenti azt, hogy sokan vannak olyanok, akiknek a Vulture a jó választás.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák