Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz 4580693 #29808 üzenetére

    Cz helyett RES-t javasolnék (kivéve a HASRES-t). Vulturet fullra tudod fittelni? Van elég pénzed rá?

  • orientcx

    őstag

    válasz 4580693 #29808 üzenetére

    "Betoltam az fdl-t az első kereskedésbe, lecseréltem az vulture-ra"
    -
    -
    Nanemááá! ...

    Azt a versenyparipát arra a szutyokra??? Ahelyett, hogy vettél volna egy Asp-ot, elugrabugráltál volna vele Palin mesterhez a fedélzeten egy A5-ös thrusterrel, amit aztán a kötelező ötös tuning után átpakolva az FDL-be kiépítéstől függően ~527-545-es tempóval alázhattad volna le az ilyen kis gyökereket? Mire kibontogatja a HP-it, már a térképen sincs a szerencsétlen! :K
    És ha lesz rá kereted, felpakolod a gépet + rászabadítod a mérnök munkatársakat, akkor meg futhat ő! Az FDL jelenleg messze-messze a legjobb gép a Corvette után.
    Az új karrieremben mindenképp el akartam érni a dangerous combat rank-ot. Master fokozatig órák alatt jutottam el, de masterrről dangerousig kemény három napot high intensity CZ-ztem át kerek 50 Misike értékben egy FDL-el. Cutterek és Corvette-k garmadáit lökdöstem be vele a bontóba. A Vulture egy békegalamb szellentése az FDL-hez képest. A mérnöki tudományoknak hála minden eddig meglévő gyengéjét el lehet tüntetni, nagyon jó áron lehet egy olyan géphez jutni vele, hogy gond nélkül lehet lemosni vele bármilyen kuncsaftot! Egyedül a combosabb, csalirakományos HazRES-ezésre mondanám azt, hogy ahhoz inkább Corvette kell.
    Ha a Corvette a király, akkor az FDL a herceg(a Vulture meg egy földműves szántóvető jobbágy). Persze manapság mérnöki fejlesztések nélkül egy hajó se nagyon alkalmas a túlélésre :N

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák