Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz kiskuplung #26118 üzenetére

    "csináltam magamnak egy kis útitervet Úgy látom ezt kicsit hamarabb meg kellett volna tennem, mert nem a legoptimálisabb útvonalat követtem"
    -
    Hát bizony, ahogy ezt már többször írtam is, a mérnökösdiben rengeteg időt lehet megspórolni, ha az ember először átgondolja, hogy milyen fejlesztéseket akar, és milyen sorrendben, és aszerint indul neki a mókának :K
    -
    "Armour és HRP-vel mik a tapasztalataid?"
    -
    HRP-vel kapcsolatban nincsenek infóim, nekem sosem volt szimpatikus a páncélra hagyatkozni. Az én hullomat nem érintheti holmi jöttment idegen. Egy igazi Fed szájvitéz mindig a pajzsa mögött lapul(de azt viszont halált megvető bátorsággal) :B
    Ráadásul ezek roppant súlyos modulok, durván csökkentve a fordulékonyságot, és sebességet, de még az ugrótávot is. Az armour-t egyszer érdemes lesz megcsinálni, de csak a biztonság kedvéért, egyenlőre még lusta voltam hozzá
    -
    "A legrosszabb mikor vinném vissza a szajrét, és 500 ls távolság sincs már hátra, akkor jön az interdiction, és onnantól kezdve 100ls-enként megint, hiába submit-olok és pucolok, újra megtalál"
    -
    Ha meg akarsz pattanni valaki elől, és nem küldetés okán zaklat, akkor ugorj el a legközelebbi szomszéd rendszerbe, és vissza. Ha csak egy helyi tahó volt, akkor már nem lesz ott. De ha nem akarsz ugrálni, akkor mikor elkezd üzengetni, megkeresed a radaron, és ha látod, hogy már mögéd kerül, lépj ki SC-ből. amint lehet, töltsd az FSD-t, de 0 gázon. Megvárod, amíg a kis gyökér meg nem jelenik, és akkor tolsz egy padlót, és azonnal ugrassz. Sokkal lassabban tűnik fel megint, ráadásul amikor már csak ~21-50Mm-re vagy a termináltól, ezzel a módszerrel nem tesz vissza a rendszer megint 5-10Ls-re.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák