Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz orientcx #26106 üzenetére

    Köszi szépen!

    Armour és HRP-vel mik a tapasztalataid?

    Azért kérdezem, mert csináltam magamnak egy kis útitervet a tippjeid alapján, és az inara.cz-n található adatok alapján.
    Úgy látom ezt kicsit hamarabb meg kellett volna tennem, mert nem a legoptimálisabb útvonalat követtem. :)

    Szóval Felicity Farseer-nél már Grade 5 vagyok (=> FSD, increased range), és Tod McQuinn-nél is már 4-es (=> MC, overcharged).
    A kapcsolatokat látva, jobban jártam volna Elvira Martuuk-kal Felicity helyett, mert rajta keresztül vezet az út Palin professzorhoz.

    Most már maradok a McQuinn-es vonalon, közben elkezdek bányászni, hogy Selena (Armour, Hull RP) a kegyeibe fogadjon, ehhez már nem kell sok.
    Pár hete újra próbáltam, és hasonló tapasztalataim voltak mint cacasz02 kollegának: amint 1 kis vas van a hajóm gyomrában, azonnal kopogtatnak érte a hiénák, teljesen mindegy hogy RES-ben vagy máshol próbálkozok. A legrosszabb mikor vinném vissza a szajrét, és 500 ls távolság sincs már hátra, akkor jön az interdiction, és onnantól kezdve 100ls-enként megint, hiába submit-olok és pucolok, újra megtalál :(

    Úgy látom, ha ez megvan, akkor innentől haladni kell a Zacariah Nemo -> Marco Qwent vonalon, és mindkettőnek jó a commodity árulás, szóval ekkor átnyergelek egy trader 'condára. Ha ráérek, akkor ugyanezzel a hajóval nyomom Lei Cheung-ot a shield-del kapcsolatos tuningok miatt, vagy The Dweller-t a power distributor miatt, de ez nem olyan fontos.

    A vége Palin úr lesz a G5 Thrusters (Dirty Drive) miatt. Ez lesz az a pillanat,amikor elhagyom a buborékot.

    Ezen a vonalon mozogva ha jól látom, mindenből elérem min. a 3-as fejlesztést, a fontosabbakból pedig az 5-öst.

    A többieket szerintem elfelejtem :)

    Amúgy aláírom, hogy mióta kijött a 2.1, azóta kicsit elment a kedvem a harctól, de most egy közepesen tuningolt Python, full G4 MC-vel szerelve tök jól tud irtani. És életemben először láttam Capital shipet is tegnap :)

    Ezek az élmények és a lezuhant hajó körüli buli teljesen rágerjesztettek a játékra, már napi 3 órát tolom, és rendszeresen hajnalban fekszek :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák