Új hozzászólás Aktív témák

  • VitoSagi

    tag

    válasz Htibimor #9277 üzenetére

    htibimor
    Nem mértem még meg, érzésre olyan 8-10 mp körül, persze 4 pip a WEPen. Érdemes volna kiszámolni melyiknek nagyobb a hatékonysága adott idő alatt, ha lejár ez a CG meg is csinálom az összehasonlítást jövő hét elején. Addig annyit tudok mondani, hogy nekem jobban kézre áll ez, mint a Pulse kopácsolása és szubjektív véleményem szerint gyorsabban végzek az ellenfelekkel. Lehet becsapom magam, ezért egzakt, stopperes és matekos összehasonlítást fogok végezni.

    Annyi biztosan állítható, hogy egy lendülettel le lehet pirítani a pajzsot bármiről és amíg tölt be lehet manőverezni a PP alá. Onnan meg megy már pikkpakk. Én így szoktam és eddig egy Python vagy Anaconda sem panaszkodott még. :DD

    Duvi
    Én beáldoztam a nagyobb végsebességet a plusz energia érdekében. Így ki tudom fűteni a "hősugárzókat". :D SCB helyett alapból masszív pajzsot és hullt viszek magammal és időben elindulok haza... :DDD Menekülés esetére tartogatom a chaffot is, eddig mindig volt időm felvenni az SC tempót egy darabban.

    [ Szerkesztve ]

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Új hozzászólás Aktív témák