Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Szerintetek létezik olyan cheat, amit nem tudnak kiszűrni? Hát nálam ez még egy szög a PVP koporsóján(jó, azért még nem hótt meg teljesen, de szerintem nincs jó bőrben)
    Mindenesetre az ilyennek kellemes női hang soha ne suttogjon mást a fülébe, mint azt, hogy "eject, eject, eject"
    -
    baphomet - "ehhez óránként 70 anacondát kellett volna kilőnie"
    Mi itt a probléma, mindegyikre több mint 50 mp-e van, és a CZ az igazán profiknak meg természetesen adja is. Én, mint az Elite fokozatú Háry díjas bugris Fed szájhős kétszer ennyiről is el tudok dicsekedni, akár közvetlen ébredés után is(na jó, akkor azért nem)
    -
    VitoSagi - szerencsére csak saját magukkal szúrnak ki. A hosszabb versenyeket amúgy is csak olyan nyerheti meg, akit mikor felébred, odagurítanak a monitor elé, gyömöszölik a szendvicset a szájába, és tolják alá az ágytálat, aztán este visszagurítják egy pár órára aludni(a'la Cartman a világok harca epizódban). Ez legyen az ő bajuk
    -
    rtitusz - "Aki annak érzi azt beutaltatom egy pszichiátriára, mert kóros játékfüggő"
    Nem, ez nem játékfüggés. Játékfüggésem nekem van, akinek majdhogynem elvonási tünetei vannak, ha nem ülhet kicsit a gép elé. Ő ezt nem élvezetből csinálja. Napi 27 óra 42 percet CZ-zni az kb pont olyan robot, mint egy műszak a csavargyárban a futószalag mellett. Dehogy menjen pihenni a pszichiátriára az ilyen, csak robotoljon a szerencsétlen

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák