Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #9194 üzenetére

    Úgy lehet, hogy ez a jól felépített Python hihetetlenül masszív, és egyszersmind pusztító. Ha az ember ügyesen kombinálja a FAOFF-ot a hátramenettel, és az oldal, meg fel-le thrusterekkel, akkor jól manőverezhető is(ezekre most kezdek ráérezni, hát mit mondjak, van még hova fejlődni, de azért érezhető a javulás). Egy-egy kör(mire a SC és a cannon lemerül), az kb másfél-két óra, és szerencsétől függően 1,2-1,8 Misike(bár kullogtam már vissza a terminálhoz kb 20 perc után is, csúnyán bevert orral, és jelentős üvegkárral, 160k Cr "haszonnal")
    Viszont sajnos nem tudok folyamatosan játszani, így pedig nemigen lehet tartani a lépést. Most tettem mégegy kört, és 6 milla felett járok. Ez elvileg jelenleg megint a 4. hely lenne, de mire frissítik, addigra megint le fogok maradni.
    -
    VitoSagi - Egy konda 36k, egy Python 26, egy Asp 14(lejjebb nemigen tudom, mert nem foglalkozom velük, kivéve, ha valamelyik kis gyökér rámmászik. De akkor golyópörkölés :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák