Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz Diopapa #54 üzenetére

    jelenleg nekem a 60 eu is nagy kiadás, de ha jól tudom ez csak a nagyon alap. Erre jönnek később kiegek nem? (Meg mintha mostis lenne már valami + vásárolni való day#0)

    A felfedezés hogy megy? Van értelme? Elég látványosak vagy érdekesek ahhoz a felfedezni valók? Esetleg meg is lehet abból élni hogy én csak járok össze vissza, és a talált tárgyakat, helyek koordinátáit eladom? Vagy közben mindenképp kell kereskedni is az üzemanyag áráért?

    A hajókról mit tudni? Mert amiket eddig láttam azok nagyon ... semmilyenek, legalábbis nekem nem tetszettek. Típusaik, méreteik, mozognak annyira széles skálán mint SC-ben, vagy itt inkább a multifunkciós, 1 személyes kis hajónk van a hangsúly?

    PVP hogy megy? teljesen szabad? Ha leszednek akkor kari törlődik, vagy van valami visszaút? Sosem voltam pvp párti semmilyen MMO-ban, mindig is a nagy epic raideket, és pve eventeket szerettem. Mekkora hangsúly van itt ezen?

    Hamár a csatáknál tartunk. Itt is le van korlátozva kisebb csatákra, vagy itt mehetnek nagyobb háborúk is?

    közlekedés ittis instás rendszerrel van megoldva, vagy itt a bolygó felszínétől az űrkikötőig töltőképernyő, nélkül el tudok jutni (nálam a felszállás animáció az SC-ben is töltőképernyőnek minősül, csak jól elrejtve)?

    Bocs a kérdésözönért, meg a sok SC-s hasonlítgatásért, csak jelen anyagi helyzetemben egy ekkora kiadást nagyon alaposan meg kell fontolni. Ha 20-30 óra alatt ráunok akkor nekem már nem éri meg a 60eu-t.

    (#55) torz on borz

    Énis így gondoltam :DDD

    Edit: még 1 kérdés kimarad: Van benne fps nézet, vagy ez only űrhajó. Ha ki is lehet szállni mit lehet? Kirándulni egy random bolygó fura felszínén, vagy csak a hangárban járkálhatok. Esetleg PVP-nél átlehet menni másik hajóra, vagy űrkocsmákban verekedni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák