Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    Köszönöm a tanácsokat! Duvi ha macera ha nem használom nem azért farmoltam ha gáz van el lehet vele ugrani időben. :D
    Konda már amúgyis ment a levesbe, az első próba utam után.

    Tod gyorsan pipa, két huge az egyiket tuti végleg hagyom nehezebb lenne jobbat gurítani, igaz rá kellet egy favor (gyújtós), majd, hogy húzzam a grade szintet toltam a fragment cannont (orient tanácsát megfogadtam a lassú large mc helyet ment fel a fragment) rá is lett a végére egy 3-as double shot (6-os tárral és corrosiveval, és egész pofás statokkal, ez is marad egyenlőre) másik 4-es mc az elmegy kategória lett őt kell még buzerálni majd. Pajzs pipa, és bi weave lett, mellé hd boosterekkel. A kisebb és közepes fegyverekből meg az van mint a kondán, az 5 ös autoloaderesek.
    Most irány a dirty drive ért, ami még nem lesz az igazi az a power plant, a 8A nem fog beleférni ha azt is beteszem akkor 300 milla alá mennék azt meg nem szívesen max 250 ig mennék le ezzel a rebuy costtal. (Biztos ami biztos. :D )

    Azért nem bírtam magammal, hazres próba volt még nem tökéletes de nagyon kezes bárány a szentem! :DDD

    És lehet hülyeség de nem vemhes bálna módjára mozog SC-ben, amivel a konda folyamatosan irritált.

    Szrk.: És a hangja is remek nem az a jó kis röcsögös mint a Viperé volt de tetszetős.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák