Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Ma újabb fényes bizonyítékát adtam annak, hogy nem csak jóképű és bravúros pilóta vagyok, de roppant szerethető is. Nem egész 40 perc alatt sikerült megkedveltetnem magam a Sirius Corporation-al(na jó, lehet hogy picit az a pár millió Cr is segített a kellő mértékű rokonszenv kialakulásában ;) ). Flynth szakinak üzenem, hogy természetesen exploitról szó sem volt, :N ..őőő...becs szó, meg minden. :B Szinte egyszer sem léptem ki-be open/private group/solo-ba.(még hogy én nem játszom open-ben, pl most is egy csomószor :) )
    De azért az elvtársak sem szégyenlősek! Úgy látszik a jegybanki körök Takuruán is átvették az irányítást, mert azóta picit megváltoztak a tarifák. Mikor utoljára repuztam, még ~ 50-100k körül voltak a mohóbb elvárások, de nem volt ritka a szerényebb 4-5k-s kérés sem. Most meg csak úgy repkedtek az 1 millás charity igények. Ráadásul csak sok-sok Misike után jöttem rá, hogy gyak mindegy, mekkora az összeg, a 25k-s támogatás pont ugyanannyit tol a szekéren, mint a hét számjegyű(legalábbis a grafika alapján). Na mindegy, könnyen jött, könnyen ment, majd lopok másikat. :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák