Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz duvi #22557 üzenetére

    Te mindig olyan pozitívan állsz mindenhez, irigyellek :)

    Amúgy én nem várnék sokat, csak két dolgot : legyenek nem-bugos küldetések, és élvezetes űrcsaták.

    Jelenleg egyiket sem tudja felmutatni a játék.
    250 óra alatt pl. egyetlen Capital Ship-pel sem találkoztam, csak videókból tudom, hogy egyáltalán léteznek.

    Mielőtt utánaolvastam, azt hittem ez a Powerplay arról szól majd, hogy lesznek hatalmas csaták, ahol megküzdünk egy-egy bolygó uralmáért. Aztán kiderült, hogy ez csak egy álcázott fejvadászat, amit ráadásul rémesen túlkomplikáltak. 40 oldalas guide-ok vannak hozzá, de én kb 1 mondatban összefoglalom : lőjj le 26 ellenséget naponta, és kapsz 50 miliót. Ha nem sikerül, hát nem kapsz 50 milliót.

    A Horizons puszta léte mutatja azt, hogy a fejlesztés valahol célt tévesztett. Azt írod, hogy jobb, ha apránként adagolják a tartalmat, és ez még jól is elsülhet, de nem így. A Horizons egy koncepciótlan, sótlan, a játékba egyáltalán nem illő valami, aminek talán idén télen lett volna itt az ideje.
    Sokkal, de sokkal fontosabb lett volna az, amit most a 2.1-el ígérnek.

    Én amúgy nagyon bízok a Frontierben, mert az alapok egyszerűen tökéletesek. Talán a Dark Soulsban volt utoljára ilyen értékes és érdekes mechanika, és meredek tanulási görbe. :)

Új hozzászólás Aktív témák