Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    Hú mennyit írtatok, alig birtam elolvasni.
    Leírnám én is, hogy mi az amit én változtatnék.

    - Küldetések: Ne legyenek bugosak, legyen jó sok féle, legyen rengeteg féle küldi a könnyűtől a kockázatosig, hogy a mazsola és az öreg róka is találjon magának küldit. (Lehessen megnézni/vállalni akár a szomszéd állomás vagy rendszer küldetéseit is!)
    - Én mint solo játékos megszüntetném a solo/open/cqc vonalat. Legyen csak open. Legyen az Empire/Fed/aliance magja egy egy biztonságos csomópont ahol a kezdők is (viszonylag) nyugiban repkedhetnének a komoly security jelenlét miatt. A CQC-t pedig beépiteném a klánok közti háborúba. Legyen olyasmi mnt a CZ csak nem saját hajóval hanem a két fél adná a hajót mint ahogy CQC-ban sem a saját hajónkal megyünk. Persze ugyanúgy sok élettel mint CQC-ban.
    - Klánok: Pl mint guildwars-ban, hogy akárki alapithat klánt, a klán megfelelő munkával tudjon elfoglalni pl egy állomást vagy outpostot ami ezután valamilyen kedvezményt adna neki (heti plusz credit, extra küldik stb.)

    De szerintem ezekből az első az amit könnyen meg is tudnának csinálni és sokat dobna a játék élvezhetőségén.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Új hozzászólás Aktív témák