Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz laci_8519 #14869 üzenetére

    "Nagyon jó játék, de nekem hiányérzetem van valamiért.
    Olyan üres, vagy nem tudom, de ettől függetlenül nagyon jó "

    -
    Először is üdv a csapatban. Technikai dolgokba most nem is mennék bele - a leírások nagyon jók, és ha kérdésed van, itt a fórumon úgyis megkapod a választ(a topic-ot egyébként is ajánlom, mert rengeteget ad hozzá a játékélményhez). Én inkább az ED szemléletéről tennék egy apró megjegyzést. Itt nincs egy adott kikövezett út, mint ahogy általában a játékokban(nyírd ki ezt, találd meg azt, szerezd meg emezt, majd kb 20 óra játékidő után adj egy nagy kokit a főgonosznak, és már megint megmentetted a világot), itt magadnak kell megtalálni a helyed. Az "üresség" érzete abból adódik, hogy nem fogják a kezed. Az, hogy mit csinálsz, az a te dolgod(aztán meg persze a te bajod) :K
    De ha elkapod a fonalat, akkor te magad fogsz kitűzni magadnak célokat, és ha megvan, máris ott a következő. Aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy már össze sem mered adni az elillant órák számát.(itt hívnám fel gigafun , és Htibimor kollégák figyelmét, hogy ez egy bizalmas adat, és ahogy a mobilokat sem hagyjuk otthon felelőtlenül elől az asztalon, úgy a fórumon sem hagyhatunk magunkra nézve ilyen súlyosan terhelő adatokat elkerülendő a lebukás esetén otthon felcsattanó "áááá, ha neked ennyi időd van, akkor..." kezdetű mondatokat) :DD
    És még egy tanács: ne akarj már az elején mindenre rájönni, úgysem fog menni. Még hónapok múlva is tanul új dolgokat az ember(már akit elkap a gépszíj, és még hónapok múlva is itt van)
    -
    "De, továbbra is fenntartásaim vannak ezzel az üzleti modellel kapcsolatban"
    -
    Maximálisan egyetértek, ez nekem sem tetszik, sőt, sztem egyáltalán senkinek nem tetszik(Braben urat leszámítva), de hát ez van
    -
    baphomet - "amit sokan elfelejtenek számításba venni, az az SC gépigénye."
    -
    Nyugi, mire kijön az SC(~2178), addigra lesz olyan géped, ami bírni fogja....csak sajnos a Marson(ahol lakni fogsz) akkor még picit akadozni fog a net :D
    -
    rtitusz - "az ED-hez is kipengetheted a világ összes pénzét egy ilyen szépséggel"
    -
    Na tessék, mik vannak, és akkor nekem már azt is kifogásolják, hogy a nagyszobát berendezzem konda irányítóteremnek. :((( ;) :(((
    -
    A hotasról - A hotasx nagyon kezes, és olcsó, de egy idő után egyre több mindent használ az ember, és akkor elfogynak rajta a gombok. Az X52 már elég(bár nekem voltak vele gondjaim), viszont win10-nél megbolondul néha a driver, és ami a win8-nál minden további nélkül lehet, hogy kihúzom, visszadugom, a 10-nél csipogás-fagyás

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák