Új hozzászólás Aktív témák

  • e00dgy

    aktív tag

    válasz Sylc #14625 üzenetére

    Akkor a kés!

    Első indoklásod személyre szabott, nem általános. :)

    Harci hajóról beszélünk. A Corba és a Vulture rakterét sem hasonlították soha.

    Szóval, PVE -ben használta mindkettőt. FDL jobb. Conflict Zone ban FDL. Egyértelműen.
    PVP-ben ami csak szerinted kihalt, FDL.

    Másik, az hogy a Clipper multifunkciós és ezért adsz plusz +1 -et neki ele hiba. Mivel a hajó osztályát
    hasonlítani eleve fölös. Az Multi. Megint csak egyén hogy a multi számodra mondjuk jobb.

    Vissza az ugrótávra. 2.21 LY eltérés, nem sok. Alapvetően mivel ezzel a trade képességére utaltál mindkét hajónak fentebb említett okok miatt ez elvethető.

    Minden harci hajó gyenge ugrótávban. Egyébként is amikor PVE-zel, PVP-zel, küldizel 1 szomszédos rendszert kell maximum meglátogatni. Szóval pont nem számít ott ahol az FDL -t használja valaki ez abszolút nem szempont.

    Az, hogy említettem, hogy zavar, hogy 10+ rendszer kell mászkálnom ez nem csak a FDL-re értve, hanem minden hajóra igaz. Anaconda is ha nagyon harci hajónak van fittelve, akkor épp 17 -et ha ugrik.

    Végül!
    Én már bőven 100 felett lőttem le playert, az is lehet 200 nagyon sokat....
    A helyzet az, hogy még Clipperrel akárki volt 1 V 1 -ben ellenem az mind csak menekült, vagy le lett lőve.
    És azért nem állandóan casual playerekkel akadtam ám össze.

    Ezt bárkitől megkérdezhetet, FDL veri a Clippert 1 v 1-ben mindenképp és nagyon nem is szeretik úgy használni. Csak a nagy sebessége miatt kedvelik, mert az gondolják könnyű vele menekülni.

    :R

    Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

Új hozzászólás Aktív témák