Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz ooooobi #10723 üzenetére

    Szerintem a Pythonra fölül 2 db C3-as beam, a többire cannon. Az mc csak kis hajó ellen ér valamit, de annak meg a két beam is gond nélkül kitekeri a nyakát. A nagy gépek ellen a cannon a tuti. A két lézer simán levakarja a pajzsot még egy elite kondáról is, a 3 ágyú meg pár lövéssel álomba ringatja a PP-jét. Viszont a távolság nagyon nem mindegy. A lézerekkel egész közelről, az ágyúkkal meg úgy 2-300 méterről, mert akkor még elég közel van a nagyobb hatáshoz, de már elég messze, hogy a gimballed rendszer pontosabban célra tartson. És ami szintén a beam mellett szól, az egy esetleges boost harc. Ilyenkor csak egy rövid ideig van a kuncsaft a célmezőben, és a beam adott idő alatt nagyobb pusztítást végez, mint a pulse. Mindenesetre a minél jobb PD az alap, és meg kell tanulni jól gazdálkodni a zafttal(pl messzebbről épp csak annyit lövöldözni, hogy a PD utána tudja tölteni, hogy amikor ideális lesz a lőpozíció, akkor maxon legyen a töltöttség
    Persze - mint minden ebben a játékban - ízlés dolga
    -
    Mellesleg megint kiszedett egy nő. Most meg valami Shelly nevű elite kondás lány volt az elkövető. Én nemtom mit követtem el, de ezek pikkelnek rám. Viszont most nem bénáztam mint az előző esetnél, egy röpke pajzshámozás után máris rácsodálkozhattam a 4B-s cannon erejére - 2, azaz 2db lövés után már pukkant is a hölgy gépjárműve(azért hívtam neki egy taxit, hátha megbékél velem a nőszövetség) :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák