Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz Tasunkó #12022 üzenetére

    Végül ez lett a lágyindítás és az ára miatt. Nincsenek nagy elvárásaim, de azt nem tudtam, hogy kínai :(
    A derékszög és a 45° szinte biztos, hogy pontatlan lesz, csak szurkolok, hogy minél kevésbé legyen az. De hegesztésnél talán nem akkora probléma. A flexszel való darabolásnál biztos, hogy sokkal jobb, pontosabb és hatékonyabb lesz Előreláthatólag sok ilyen vágásom lesz idén.
    A lágyindítás eléggé kizárta a többi versenyzőt, pedig ilyen árban találtam használt Dewaltot is, azzal szemeztem. Viszont csak 16A van, és soknál írták, hogy azt leveri, ha nincs lágyindítás.

    "Meg ezeknél egy ponton találkozik a lap , mondjuk a zártszelvénnyel és nem biztos hogy nem rosszul érinti az adott részt hogy siklik rajta és egy darabig hevíti, ha nagyon felhevül roszabbul vág"
    Erről azt olvastam, hogy valóban így van, izomból kell nyomni, különben megedződik az anyag.

    #12023 f4lcon
    A szalagfűrészeket is nézegettem, azokról azt írták, hogy sokkal költségesebb játék a fűrészlap miatt, szemben a vágótárcsával. Hűtőfolyadék is kellhet. Szóval macerásabb is, drágább is.

Új hozzászólás Aktív témák