Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kareszovics

    addikt

    válasz katt777 #9985 üzenetére

    Félre ne érts, nem akarok Veled vitázni, de a magam részéről én is kedvelem a Steam-et. Eddig 2 olyan allűr volt, amit nem értettem igazából (az egyik pont az Oblival ugye :D ), de olyan szinten nem volt még problémám, hogy világrengető változásért kiáltottam volna.

    "Segédprogram" kérdés: mennyi-mennyi olyan program, alkalmazás és egyéb van, ami valamilyen módon infót küld Rólad/rólam/bárkiről...

    "...hát, vagy igen félresikerült a felmérés, vagy általam elképzelhetőnek sem tartott szintre süllyedt a PC-játékosok IQ-ja..."

    Ez így elég sarkított/erős kijelentés (már csak azért is mert én is ebbe a "kategóriába" tartozok), de hidd el, hogy az utóbbi igaz. Nézd meg, hogy a Steam topik pl mennyire pörög, és nem csak egy "slepp" tolja a hozzászólásokat.

    http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz katt777 #9985 üzenetére

    Ha mindenben nem is, de most tökéletesen egyetértünk:) :R
    Igen, ez a rendszeresdi, mindent eggyé integrálni, mindent ellenőrzés alatt tartani... teljesen nyilvánvaló hogy valamiféle kontroll, irányítás a cél, kb mint amit a google csinál mindennel. Minden bugos, szar, de a legkisebb aprócseprő dologhoz is adatot kérnek, lásd gmail fiókot nem lehet már telszám nélkül csinálni.
    Mivel sejtéseim szerint legkevésbé fog érdekelni a szkájrim, igy nem aggódom emiatt tulzottan, és annak is örülni fogok hogy míg oblinak a load order lesz a visszatérő gondja, addig a skyrimes topicban sír a nép a szirszar bugware jajmostménemmegytegnapmégjóvót-problémákkal. Legfeljebb majd kipróbálom ha ügyes emberkék kidobálták a szemetet belőle, és használható lesz egy szaros exevel ahogy azt Isten megteremtette:)

    [ Szerkesztve ]

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák