Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varlaisaran

    senior tag

    válasz kizcar #8561 üzenetére

    Tegnap esti szíváseredmény...

    A kollega által belinkelt content validator ugyebár arra hivatott, hogy valami referencia alapján ujrarendezze a texturákat (vagy egyéb dolgokat). Vagy forditva a meglevő elemekeből hoz létre egy referenciát, amit ugye meg is kérdez a végén, hogy elmentse-e az előző archiveinvalidation-t. Elmentette, létrehozta az újat, no effect. Ebből gyanitom, hogy itt valami más lesz a hiba. A My Games-ben az obli alapban nem tárol mást, mint az ini-t. Most, mivel fut Wyre Bash, meg OBMM is, ezek telerakták minden vacakkal, ami nem szokványos txt file, valami bin-szerü vacak.

    Ezeket eltávolítom, továbbra sincs semmi hatása, gyak. nem is csináltam volna semmit. A Data (illetve a komplett obli dir) helyreállitása után sincs változás, tehát már arragyanakszom, hogy a registry-ben van valami, vagy valami eldugott helyen levő referenciából szedi (amit a qarl pack módositott netalántán), és még mindig a régi helyről akar texturákat rakosgatni (ahol ugye már semmi sincs, mivel omod-ként felrakott qarl packot rendes uninstallal szedtem le)

    Bethesda-ra keresve találtam a registry-ben pár elemet, de szintén bin jellegü semmitmondó dolgok, és csak 3 kulcs, ami kevés textura referenciának.

    Oblivion-ra többminden jön elő, szintén értelmezhetetlen, egy csoport kivételével, ahol Bashed patch-ek vannak bejegyezve. Ez már gyanusabb, de őszinte leszek, figom sincs róla, mit csináljak vele:D

    Mégegy dolog. Anno próbáltam a Morrohun-féle honositást. Az ini file-ban még annak a maradékát is megtaláltam, holott ezer éve leszedtem. A hiba ugyanez volt, lilázott, world map volt. Namost ha ezek benne maradtak, akkor ki tudja mi nem ragadt meg benne:S

    Az ini törlésével elcsunyultak a texturák (még az alap is), és mégtöbb world map jött elő, már a waterfront is lila:D

    Nos, ha lesz valami eredmény, jelzem:)

    35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

Új hozzászólás Aktív témák