Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Pitterix #6791 üzenetére

    Skrivva elmondta, hogy nem bízik bennem eléggé, ezért nem ad újabb megbízást, míg Ongarnak vagy Dar Jeenek nem adok el 200 arany értékben lopott cuccokat.

    Ha Dar Jee-nek nem tudsz eladni lopott motyókat, az két ok miatt lehetséges. Az egyik, hogy még nem érted el a céhben a Bandit rangot. Ha elérted már, de mégsem hajlandó veled üzletelni, akkor azt egy bug okozza, ami néha előjön a játék alapverziójánál (ha nem raktad fel a megfelelő patch-eket). Ienkor javasolt később visszamenni, megvárni, amíg visszatér a Five Clows Lodge-ba, ahol általában lenni szokott.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • --Disztroj--

    senior tag

    válasz Pitterix #6791 üzenetére

    Lehet egyszerűbb lesz ha a [webforditas.hu] t használod.

    Bár nyelvtanilag totál káosz a fordítás (elég mókás dolgok jönnek ki néha) , de ettől még könnyen össze lehet rakni a lényeget...emellett Jorust is megkíméled a feladattól...kivéve ha neki ez perverz módon örömet okoz :]

    Amúgy Jorus, ezek a full modolt oblis képek?

    A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

  • katt777

    félisten

    válasz Pitterix #6791 üzenetére

    Kösz a bókot. :P Stratégián, vagy taktikain? Csak mert sok utóbbit az előbbinek neveznek/hisznek. Azaz nem mindegy, hogy IG1-2, Master of Orion 1-3, Civilization, vagy Age of Empires, stb. Egyébként én meg FPS-en nőttem föl (Wolf3d rulez! :DDD ), és abból az irányból is elég gáz egy szerepjáték, kivéve az Obliviont (+KotORok), de erről pár helyütt már nyilatkoztam. :)

    Az új karakteremmel totálisan kimaradt a vámpírmarás, pedig alukáltam minden szintlépésnél. :F :U Poharas küldim sem volt. Mivel játszol te? :F

    Jorus: Tudtommal is így van, de azért jobban meg is csinálták a kiegészítőt. Elég csak megnézni pl. az ajtókat alap Oblivionnal, Advanced Doors-szal, no meg persze QTP3-mal, egészen más a megjelenés, és az SI-s ajtók inkább az utóbbi minőségére hajaznak.

    --Disztroj--: Nincs neki, de megy rajta. :DDD

    e=mc²: Ez segíteni fog, ha meg akarod fogni a VGA-dat. (Sztem most mindenki más röhög. :U :D ) No és persze a BS-t sem árt átfutni.

    creativehun: A fenti cikk javallott.

    hoffman_: Csak XP-n, 32- és 64-bites Vistán teszteltem a játékot. Mindenütt flottul ment. (Persze már a 2-3 hét BS-kísérletezés után. :B :) )

    Na, skacok, vettem egy Pannon feltöltős modemet, szóval ha van keret, netezek, ha nincs, akkor nem (ki-ki vegye fenyegetésnek vagy jó hírnek ;] ).

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák