Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz katt777 #4844 üzenetére

    Ja, és ésszerű a W kezelése, nem olyan elcseszett, mint a Forgotten Realms szerepjátékoké. Mert erőltették, megnéztem most Baldur's Gate-et, Icewind Dale-t, és Nw Nights-ot is (van egy fantasy-szerepmániás haverom gyűjtői kiadásokkal), de utóbbi 2. részének kivételével mind azzal kezdődik, hogy elindulok, jön valaki, aki közli, hogy márpedig neki ki kell nyírnia engem, és ki is nyír, hiába csinálok bármit. :((( :W Valami nagyon nem OK nekem ezekben.
    Na, majd beszámolok róluk, ha tudok valamit kezdeni velük.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz katt777 #4844 üzenetére

    Bocs a késésért, a hsz-m után rögtön mentem szunyálni, kiheverni a tegnapit... Többé kevésbé sikerült :DDD

    A grafikáját nem bántottam, félreértettél. Az ugrás hiánya abból fakad például, hogy a motorba nem volt beépítve. Ezt leszámítva hibátlan, mind grafika, mind mozgások terén. A kezelés tényleg megszokható, bár én sem szeretem a külső nézetes mászkálást. Obliban ugyan szoktam, de csak hosszú sétáknál. Witcherben is a válfölöttit használom, az a legbarátibb. Az az "ide kattintok, ide megy, oda kattintok, oda megy", nekem nem tetszik. Nem túl RPG-s szerintem :B
    A mozgásokról meg csak annyit, hogy nagyon színvonalasan vannak kidolgozva, és többnyire nagyon szépek, és impozánsak. Igaz a kivégzések elég viccesek olykor, de ezt is a motor hibájának rovom fel. Sőt nem is hiba, inkább korlát....

    Amivel összefutottál, az nem csalás, hanem pech. Mellesleg 6ot ki kéne tudni nyírni az elején is, szégyelld magad ;] Pedig én még "nehéz" fokozaton tolom. Hozzáteszem, h Spoiler az a hülye ghoul-os küldi is pont élt, amikor kísértem a csajt, és amikor megtámadott 3-4 bargeszt, akkor pont ott volt egy ghoul is, az uccsó oltárnál. Nah ott én is beszoptam :D De reloadnál okosabb voltam...

    Amúgy utána a csajszi elhív ugyebár "valahova" másnapra, de az a gáz, hogy nem emlékszem a részletekre, és a küldi eltűnt a Naplómból. :F SpoilerOFF

    Übersoldier? Az nagyon über játék :DDD :C Én azt hiszem az eggyel játszottam, de ritka poén volt. Szó-szó, nem volt rossz, de én mindig is jobban fogok húzni egy CoD-hoz. De ha pl a CoD2-vel összehasonlítom az Übersoldier-t, akkor nem mondom, hogy a CoD a győztes. Csak a név miatt asszociál mindenki a CoD-okra, de lehet jobbat csinálni. Bár aláírom(vélemény!, nem tény!!) hogy nagyon jók a CoD-ok, a World at War-hoz is sok reményt fűzök.

    A honlapod meg sasolom, kíváncsi vagyok mire jutsz ;]

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák