Új hozzászólás Aktív témák

  • gekkoka

    csendes tag

    válasz Varlaisaran #11702 üzenetére

    Ahha, Értem, köszönöm! Eddig én beraktam az Oblivion mappába minden fájlt amit az OBSE csomagban találtam, tehát az SRC (ha jól emlékszem) nevű mappát is, és a stem-es loadert is. A0021B2 az még béta változat, szóval nem tekinthető stabil kiadásnak. Nálam is a 0020 van fent. És természetesen a legújabb SI javítás.

    Én egyszerűen csak csinálok egy parancsikont az asztalra az OBSE loadrenek azt jóéccakát. Tegnap feltettem 4 mód kivételével az összeset, amit korábban használtam. Szerintem valamelyik összeakad az OBSE-vel.

    Tegnap 3,5 órát játszottam a játékkal akadás vagy kifagyás nélkül!! De ahogy betöltöm a régi mentést egyből megdinkul a játék. Be se merem másolni a régi mentéseket. Lehet valami vírus fertőzte meg, vagy nem tudom. A régi mentések közül legalább 1 réginek mennie kellene. 1145 mentésem volt és mindegyiknél fenn áll a jelenség... Most meg játszhatok, csinálhatok bármit és megy minden. Még ma letesztelem az utolsó 4 kritikus módot. Ezek aktívan használták az OBSE-t

    Nincs mindegyiknek .esm csak be kell másoljak egy OBSE mappába pár dll-t,. Ez az OBSE mappa a Data könyvtárban van! Az egyik amikor a fegyvereim fenn vannak a karaktertemen akkor is ha a lovon ülök. A másik mikor alvás közben meghagyja a külső nézetes módot, és mint a FarCry 2 ben, az időt lepörgeti, és látod hogy mozognak a csillagok a hold meg stb. Közben a karaktered szépen lefekszik aludni, meg felkel. Nem csak sötétség...

    Utóbbiról le bírnák mondani, de a fegyvereket szeretem látni a karakteren, szóval ha valakinek van alternatívája akkor örülnék ha megosztaná velem. A Deadly reflex móddal voltak próbálkozásaim, de a 5-ös és 6-os változat is teljesen inkompatibilis valamivel, mert elindítani sem sikerül a játékot. 3 .esm fájlt tartalmaz, bármelyik van használatban ugyanez az eredmény. Együtt sem működnek.

    Pedig fain lenne lóról harcolni.

    Összegzés: Tegnap végleg feladtam, elölről kezdtem a játékot. Úgy néz ki maradok a régi felállásnál, ugyanabban a stílusban fogom csinálni. Megint íjászatra és lopakodásra gyúrok. Az elején többet fogok lopni :D Már most megkezdtem a Szürke róka küldetéseket. Egy részem vágyott rá hogy új játékot kezdjek, azért lesz egy pár dolog amit másképp csinálok majd. De nagyon bánom hogy az első karakteremmel nem csinálhattam végig. 385 óra... kuka. Csak egy valamihez nincs kedvem, újból végigjárni a barlangokat... Még az előző karival sem fedeztem fel minden helyszínt... De hosszú lesz megint, úram isten. Az összes mellékküldetést megcsináltam már. :O

Új hozzászólás Aktív témák