Új hozzászólás Aktív témák

  • Bash

    őstag

    válasz Anthony001 #215 üzenetére

    Ha vállalod a $4 pluszköltséget, akkor írd meg neki, hogy rendben. Az itt található shipping calculator-ral ki tudod számolni, hogy mennyi lenne a szállítás: Bővebben: link.
    Ezt 1 fonttal számoltam (~45 dkg), szerintem annál nem lesz nehezebb csomagolással együtt sem: Bővebben: link.
    Kétféle megoldás közül választhatsz, EMS $26, ez ott van 4 nap alatt, illetve a sima légiposta $9.25 ill. $14, ez a csomag méretétől függ, elvileg beleférne a letter post megengedhető maximális méretébe is, ez kb. 10-14 nap, mire a kezedbe kerül. Az economy-val nem érdemes foglalkozni, gondolom nem akarsz 5 hetet várni a mezre, annyival nem olcsóbb.
    Ha kiválasztottad a neked megfelelő szállítási módot, akkor szépen megkéred az eladót, hogy azzal küldje. Egy CP-72-es formanyomtatványt (vámárunyilatkozat) mindenképpen ki kell töltenie, illetve a Global Express-hez még egy 11-B jelzésűt is. A Global Express $100-t biztosítást magában foglal.

    Ez mind szép és jó, a sikeres megállapodás után jönne a fizetés, amihez még mindig gőzöd nincs. Ajánlom tanulmányozásra a következő topic-ot: Bővebben: link, itt nagyjából elhangzott minden. Ha valami nem világos, akkor kérdezz.

    Lehet, hogy bLaCkDoGoNe sem volt profi az első vásárlásánál, de nem sokan mennek ennyire fejjel a falnak sem, mint te.

    És még egy dolog, nem árt észben tartani, magamat idézem:
    ''Ja, egyébként a mez felnőtt 2XL-es méret, ami kb. 2 méteres 120 kg-os emberre való. Nem tudom mekkora vagy, de nekem ez majdnem térdig érne, pedig nem vagyok alacsony.''.

    http://bashtravel.com/

Új hozzászólás Aktív témák