Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    őstag

    válasz szabyka95 #2448 üzenetére

    Jaaa, összejön 5 évente egy ilyen. Valaki meg szerez minden második meccsen. Hmm... Igen reális. Persze nekem nem volt ezzel nagy bajom mert levédekezhető, ha mint egy hülye alakzatot törve futsz vele. A gond, hogy az viszont foci ellenes. A glitchekkel a legnagyobb gond, hogy egyrészt nem reális, másrészt nem igényel nagy tudást feltétlen, inkább csak egy kis patkányság kell hozzá. Ugye a játék elveszti játék mivoltát. A széléről becselezett szar is azért szar, mert ha kapcsolatban, dda-ban vagy bánom is én miben hátrányban vagy, akkor nem tudod levédekezni. És királynak hiheti magát az ellen, ha a játékosa irreális irányváltásokat csinál 10et fél másodperc alatt, míg a védődet köti a fizika szabálya meg a fél másodperces inputlag és az ai védőd meg menekül a labda elől. Ez a gond vele. De lehet csinálni, bár valszeg semmi értelme. Kitütetést se a 20win-es se a 11 nem kap. A végén ugyanolyan csapatot ér el. Kinek mi tetszik. Focihoz úgy se lesz köze ennek az egésznek. Fair sosem volt. Én úgy vagyok vele, hogy legalább az elveim a helyén legyenek.

Új hozzászólás Aktív témák