Új hozzászólás Aktív témák

  • BeryBp

    csendes tag

    válasz Turbobacsi #853 üzenetére

    "Milyen dront ajánlotok - jjrc H5C, az új verzió, headless móddal.."

    Márciusban vettem egy Syma X5C-1-et, ami sajnos két hete fennakadt egy 20 méteres fán. Később már a fán sem láttam (elsőre is pörgettem 10 percet, mire megláttam hol akadt fenn). Kezdésnek szuper kis gép. Párszor leesett az elején, kutya is elkapta, mindent bírt és szuperül manőverezhető (nyilván a saját szintjén).

    Pótlásképpen rendeltem egy JJRC H5C-t, mivel tetszett a headless mode és a "gyere haza" gomb. Persze nem az a verzió érkezett (emiatt kompenzált is a kínai eladó Angliából, csessze meg!), hanem egy korábbi, ami ezeket még nem tudja. Látszólag ugyanaz, mint az X5C (arról koppintották), de nem tudom, hogy csak ez volt ilyen selejtes, de nekem 3 nap alatt úgy elkopott az egyik motor műanyag fogaskereke, hogy megszűnt az erőátvitel. Innentől használhatatlan. Persze szerzek másik fogaskereket (itthon 3-5-szőr annyi, mint Kínából, ahonnan viszont 4-5 hét a szállítás), de innentől az a modell nálam a hulladék kategória. Nem ajánlom a JJRC H5C-t senkinek! Mellesleg manőverezhetőségre is elmaradt a Syma X5C-1-től, ami egy remek kezdő quadrocopter. Van belőle upgrade is, amin már szintén kapcsolható a headless mód. Sőt, Syma X5SW elméletileg mobilra is átdobja a kamera képét (iOS, Andriod), bár 10 ezerrel drágább is a gyártó boltjában.

    Ha valakinek más tapasztalata van, cáfoljon meg, elképzelhető, hogy csak rossz szériából egy darab!

Új hozzászólás Aktív témák