Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Kolondrum #68325 üzenetére

    Teljesen igazad van. Már nagyon várom mit fognak kitalálni, de egy dologban egészen biztos vagyok, ami most van semmivel sem lehet komolytalanabb és nagyon más mint ami lesz. Balesetet, kárt senki sem tehet, sem kémkedhet, sem zavarhat másokat, ha ők annak vélik a légterükben. Persze vegyék észre...... :) Most is bevihetnek ha olyat teszel, így hagyjuk mi fog történni.

    Engem a múltkor elővett a föld tulajdonosa mert rossz helyre tévedtem. Leszólított és megkérdezte mit keresek ott, válaszoltam, és ezt követően jól elbeszélgettünk erről-arról. Nem volt semmi baj, sőt mehetek ha akarok, de szóljak rá telefonon előtte ha arra tévednék. Amúgy szereti a drónokat is és a modelleket is. :) stb.....korábban voltak ott és szemeteltek ezért elzavarta őket. :D

    Nincs itt világvége a témában. Csak okosan kell csinálni. Le kell kommunikálni. Értelmes emberek vagyunk, mindent meg lehet beszélni.....szerintem.

    Na most neked elárulom, de ne mond el senkinek, nem véletlen vettem azt a drónt amim most van. :D Ha ki lehet játszani a rendszert, vagy ki kell akkor a versenydrónok, amit te raksz össze, határozod meg mivel rendelkezzen, vagy az olyan mint nekem egy köztes analóg jeles kész csomag nincs annyira kitéve a jövő törvényeinek, mert úgy is kevesen értenek hozzá, azok meg tudják hogyan kezeljék. pl....gyorsan gondolok a hideg van fel sem röppen a drón, mert okos drón és nem engedi. :D Már a drón beszól neked nem kell ide ember sem. A szoftver meg fogja mondani mit tehetsz és mit nem. Persze értek én sok mindent csak nem fogadom el magamra nézve. :R

    Boldog Karácsonyt!

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák