Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    Néhány hete vettem egy Rcharlance TP32 40A 4in1 ESC -t.
    Valahogy nyomtalanul eltűnt a termék a Banggood oldaláról. Fura...
    Ezt írtam korábban:
    "Bár az ESC kinézetre teljesen megegyezik a TEKKO32 4in1 -el. Rcharlance TP32 40A viszont sokkal olcsóbb, mivel le volt akciózva BG -nél 11 848."

    A csomagjára az volt írva Typhoon termék. Azonban a Typhoon logó nincs az ESC-n.
    Végülis a Holybro is mint írtam kopra olyat gyárt, mint a Typhoon terméke (ami szerintem az alap termék, és ezt kezdték el mások is gyártani) de mégis az Rcharlance terméke van közelebb az eredeti Typhoon ESC-hez.
    Nem tudom mire gondoljak a BG üzletéből való gyors terméktörlés miatt. Vajon túl olcsón kínálták? Vagy...
    Mindenesetre fura, és amit még sajnálok, hogy nem is tudtam még kipróbálni, mert a vázam gyártása eléggé csúszik. Persze későn is készültem el a tervezettel, meg most rajtam kívülálló okok miatt csúszik a gyártása.
    Ráadásul a 4db Brotherhobby R6 2306 2450 motorokat egy hónap várakozás után visszamondtam a Banggoodnál, mert azt írták elvileg 15-én kerül csak a raktárra. Ez is fura, mert eddig nem lehetett venni, ha nem volt készleten (ha jól emlékszem). Tehát most se motor, se váz (kameráról nem is beszélek, mert arra meg pénzem nincs :D ). Szóval ez az Rcharlance ESC nem tudom mikor megy át a tűzkeresztségen... :(

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák