Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Mcrazy #62039 üzenetére

    Ma megrendeltem a Sparkot FMC-ben, köszönöm a segítségeteket az információ gyűjtésben! Más. Biztosan ezerszer kibeszéltétek már, de kíváncsi vagyok a véleményetekre : hobbistaként is engedélyt kértek minden repülés előtt? Biztosítást kötöttetek a sárkányra? Utánanéztem a dolgoknak, amennyire tudtam, és a jó hír, hogy a lakhelyemen még az udvarban se reptethetnék, mert itt egy kórház, helikopter leszállóval megspékelve (2 kilométeren belül van légvonalban). A légtér térkép szerint épp a kör szélén vagyok, de ettől még ez lefedett hely, ráadásul itt van egy tó is, ami a város egyetlen olyan nevezetessége, ahol érdemes lenne reptetni és gyakorlásképp videózni. Ilyenkor mi a javasolt megoldás? Természetesen használni szeretném az eszközt, de nem munkára, és ha jól értettem a netes forrásokat, ilyen helyzetben nem elég a 3 ezer forintos díj, hanem még jön rá 17 ezer, és mellé még az adminisztrációs kötelezettség a légi irányítás és a kórház felé is.

    Magasra nem mennék, csak amennyire az integetős track mód felviszi, nagyjából.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák