Új hozzászólás Aktív témák

  • dronosroli

    újonc

    válasz Geller72 #61996 üzenetére

    Azért nem gondolom, hogy mind a 100W-ot ráküldi egy db kis 1.480 mAh-s akksira, mert szegény Spark akksiból lufit csinálna azonnal :)
    Szerintem azért lett 100W-os a töltő, hogy tudja mindhárom akksit tölteni párhuzamosan, maximális lehetséges töltőárammal és még legyen ereje közben távot és telefont is tölteni.
    Ez eddig elmélet.
    Ami a tapasztalat, hogy ha különböző töltöttségű akksikat teszek rá tölteni, akkor amint az egyik készen van, nyugodtan levehetem, a többit még ugyanúgy tölti tovább, nem számít a sorrend sem, mit hova tettem a hub-on.
    Phantomnál azért nem ruháztam be hub-ra mert ott tényleg sorban töltögeti az akksikat, nem egyszerre

    (#62000) Timer:
    A táskát nyugodtan felejtsd el, azt benn hagytam a dobozban, vegyél inkább egy masszív merevfalú táskát (nekem egy vízálló van, teljesen praktikus, a teljes FMC tartalma belefér és még 2 akksinak van plusz hely, ha még vennél)
    A garancia mellett/helyett inkább a Care-t fontold meg, ha nyugodt szívvel akarsz röpködni...
    Nekem amióta egyszer meg akarta támadni a gépet egy nagy madár, azóta áldom az eszem, hogy van rajta Care, mert saját hibámból ha nem is töröm darabokra a gépet, a madarakat meg a többi vis major dolgot nem tudom teljesen kiiktatni, és ha lezuhan, senkit nem érdekel a javítás költségének szempontjából, hogy kinek a hibájából, vagy mitől esik le, csak az, hogy mennyit kell fizetni a javításra, és ha van Care, akkor ez viszonylag elviselhetőbb, persze ez egyéni mérlegelés kérdése)
    A mire esik rá kérdésére pedig ott a felelősségbiztosítás :D

    [ Szerkesztve ]

    http://dronosroli.hu

Új hozzászólás Aktív témák