Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Mellesleg igazad volt. Én mindig bevallom. Van egy ilyen rossz szokásom . :C
    Pont a fordítotja igaz annak amit okoskodtam mert nyaltam egy fél órát az első Nightmare kulcson, már mást nem tudtam csinálni mint felcsapom a sensit és elsőre meglett. Ez nekem véres kardot jelentett pedig csak össze vissza hadonásztam a plazmával :)) :W Most 2.9 Ez a Death adder ez csak úgy repül. Csodálatos egér igaz az elején nyekereg a görgője de abbahagyja. Ez az egérpad is... pedig dohányzok közben.. Állandóan fújogatni kell szegényt. Most nagyon elégedett vagyok a razerrel. Bill is az. Egyetlen hátránya, hogy külföédi a felirat de ahogy sikerült megtalálnom az alt j -t nem nehéz átálni. Viszont az, hogy minden csont fehéren világít kivéve a fegyverbindeket amiknek olyan a színe mint a fegyver... Ugye ki lehet keverni. A legolcsóbb Mechanikust vettem ugye 42 volt Kíváncsi volnék mit tud ez a 82 ezres...
    Amúgy most, hogy hátrébb mentem nem kis élmény ez a 65 colos LG OLED. Ráadásul UHD-n életre kel a játék. Ezek a húsos részek nyálkásak etc.. Sajnos mire megcsinálják, HA megtörténik már nem kell map... De több mint élvezhető... Erősen Addiktív bevallom elvagyok ezzel az, hogy jönnek kiegek meg nem akármilyen nyalánkság. Nem gondoltam volna, hog az ID í Így összekapja magát. Hatalmas respect.

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák