Új hozzászólás Aktív témák

  • heavygrip

    aktív tag

    válasz cyberkind #812 üzenetére

    Az Eternalnak a sztorija tényleg egyben van,ez tény és való, egy folytatás nem is annyira izgatna,de egy óriási űrt hagytak a két rész között! (ahogy megírta a kolega eggyel fentebb) amit szerintem mindenki vár/várna hogy ki töltsék. Szerintem ez egy üzleti fogás volt, hogy mindenki meg vegye az alap játékon túl a DLC et,mert ha nem is egy teljes játék,de 2 DLC tuti elfér a két rész közé,nem 1-2 dolog vár magyarázatra... Aki szereti a sorozatot,vagy érdekli a története az úgyis megveszi.

    Ehhez kapcsolódik,hogy a 2016 végén Hayden elküldte valahova a Slayert ( valaki erősítse meg)ugyanis így szólt a női hang a Vegán: Re-routing tether coordinate completed, tehát más út vonal lett megadva a teleportnak, ami egy ismeretlen helyre vitt minket. Lehet köze lesz a Doom fortress megszerzéséhez,ahol VEGA-t " fel élesszük" ,illetve a régi ruhánk is eléggé le van pukkanva, valami vagy valamik biztos megnehezítették Slayer tevékenységét....
    Ezen kívül még jó pár dolog van, tehát lenne itt mit bele rakni a DLC-k be, kérdés az,hogy élnek e a lehetőséggel.
    Megírták pár helyen a "zenei botrányból" kifolyólagosan,hogy " Mick nem fog a !készülő! DLC n velünk dolgozni" ( amit én sajnálok,mert állat a zenéje mind két játéknak),de már készül a DLC :D :C

    [ Szerkesztve ]

    They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

Új hozzászólás Aktív témák