Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz Tense #2070 üzenetére

    Más a betűtípus, nekem azonnal feltűnt. Halványabb, és ezt mások is jelezték.

    A master level tele van bugokkal és glitchekkel, ki se tudtam játszani a pályát, mert kétszer bugolt és visszatölteni se tudtam. Egy pályát nem tudnak letesztelni mielőtt kiadják, ok.

    Másrészről nem gondoltam volna, hogy ezt leírom. De ez a játék már nem szórakoztató. Írom ezt tapasztalt FPS játékosként.
    A DLC part 1 is már necces volt, néhol totálisan elgurult az agyuk és inkább volt egy Serious Sam/Quake érzése az embernek mint egy Doomnak.

    Ez most az új Master Levelnél még rosszabb lett. Az Arénák még ahogy élvezetesek, de elképesztően olcsó és idegesítő amikor a legkisebb helyen bepréselnek neked több hullámnyi hordát és ugrálsz mint egy idióta.

    Valószínű ezt is ki fogom pörgetni Ultra Nightmaren is, de van egy olyan gyanúm hogy még a legkönnyebb fokozaton is vért fognak izzadni egyes játékosok.

    Ez sajnos agyabeteg lett, és sajnos nagyon bugos. A Steam fórumot el is árasztották a hibaüzenetekkel.

    Ez az update 4 nagyon félrement. :F Most már még jobban várom a CP2077-et.

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák