Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz t72killer #1217 üzenetére

    "Az mp2-t csak akkor tudom javasolni, ha nagyon számít a hordozhatóság, a kamerája gyengébbre sikerült uis, mint az ugyanolyan árú p4p-é."

    Hozzáteszem, itt szerintem már hangyaf@sznyi különbségek lehetnek, egy átlagos felhasználói szinten....DE...
    Furcsa is lett volna ha a DJI saját magának állít konkurenciát házon belül....
    Bár attól függ honnan nézzük....mert a Mavic pro és a Phantom 4 szvsz. mindig "konkuráltak" egymással, hiszen mindkettő kva jó gép(hasonló tudással), és egy általános felhasználást tekintve, inkább a felhasználói preferenciák dönthettek szerintem vásárlásnál...(értem itt épp a hordozhatóságot)

    De mindettől függetlenül én úgy éltem meg mindig ezt a dolgot, hogy házon belül a Phantom volt a "nagytesó", a mavic, emg valahogy egy lehelettel talán utána következik, ha már mindenképpen sorrendet állítunk fel.....
    És mivel idén Phantomból csak a 4ProV2-t dobták piacra, nem gondoltam, hogy Mavicből olyat tesznek az asztalra, ami "szétgyalázná" nagytesót, vagy (ha esetleg jön) a P5-t!
    Ment a bemutatás után a nagy nyáladzás,,,,youtuberek ejakuláltak a MavicPro2-től a saját monitorukra,de valahoyg hihetetlen volt számomra, hogy olyan mindent elsöprő gyalázatot csináljanak a Mavic szériából....

    MIndez csak találgatás....hangosan gondolkodás részemről...közel sem biztos, hogy igazam van :R :R
    Hangsúlyozva.....A MAVICproés pro2 kva jó gépek!!!.....nem elvitatva a tudásukat....szigoruan csak piaci szegmentáltság tükrében vizsgálva a leheletnyi különbségeket :R :R

    Hétvégén is dolgozott a Phantom..... :)

    Ott billenti magát sport módba :DDD

    SZerk:
    Rendeltem ilyet a kontrollerre!....
    Mert azért kap kint a terepen port a cucc....
    Itt felraktam......próbálgattam...majd elraktam....kint az első repülés után téptem le a pics@ba, róla.....
    Borzasztó ...nem ajánlom senkinek :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák