Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 313313

    addikt

    válasz #08205312 #4137 üzenetére

    Lemaradt egy 2016 június 7-ei dátum

    HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz #08205312 #4137 üzenetére

    És azt az apróságot elfelejted hogy mindekozben folyamatosan jelennek meg a tesztjelek mindenfelé az országban, először csak szakaszosan majd folyamatosan láthatóak. Érthető, mert ez tul pozitiv hogy megemlitsuk...

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

  • DonMaster

    addikt

    válasz #08205312 #4137 üzenetére

    2. tehát 100e emberre elég , aha értem tehát én vagyok a hülye mert azt irtam hogy a 10mhz több mint semmire elég vagy mert leirtam arra hogy azt irtátok hogy semmire nem elég , most emg már nyiltan beismeritek hogy azért 100ezer emberre elég.

    teszthálozat pont hogy teszt emiatt valszeg nem mindenhol nyomjákbe csak ahol tesztelik tehát ezt a foltszerü dolgott gyorsan felejsd el.

    közgazdász szakemberek? kemény és azok a közgazdász szakemberek azt is mondják hogy 1milio ügyfél kell a kifizetödéshez meg azt is hogy mind ezt 1honap alalt 100% hogy eleleht érni,. lo*****t

    nem vagyok közgazdász, de abban biztos vagyok, hogy és ezt veheted álomnak vagy nem ténynek is, tölem ,de az 100% hogy amint elindul az első 1-2honapban nem lesz 100ezer ügyfél. elsö honapban ha igy saccolnom kéne kb 20-40e második kb 50-60e 3.honapban talán eléri a 100e-ret de azt is nagyon kétlem.
    és ez alat már termel pénzt is nem csak viszi, ahogy azt is saccolom álmodom tipelek josolom ahogy te irtad, hogy 1éven belül nem lesz 1milió ügyfele, még ha közben roaming-ot is nyerne konkurenciátol.

    ez hogy nem tény hanem teszavaiddal élve vágy/álom nekem nyolc, de az tuti hogy amég itt 1milió ügyfélröl beszéltek addig most 0-van és nem lesz 1milió az első honapban amiröl rinyáltok, ahogy egy totál ujszolgáltató-megjelenésekor ugyan ugy nem lesz elsö idökben profitos sem. föleg hgoy elég teritet a piac a 3 másikkal, és ehez nem kell közgazdásznak lennem,hogy tudjam hogy egy 10miliós országban ahol 3 már majdnem lefedi a teljes népességet, 1 uj 4. szolgáltató nem fog az elsö percben 100e vagy 1milió ügyfelet ahgoy tiirtátok szerezni

    jah azt kihagytad hogy a vodafone lehet kivonul az országbol/eladja

    PBA

    eteted te magadat , totál h** vagy, ha nem tudsz normálisat irni inkább read only-ba menj, ha a témához hozzászolni enm tudsz,

    megy a rinya itt egy olyan szolgáltatásrol ami jeleleg 0ügyfélnek érhetö el.
    érteni 0 ?

    nulla, nulla ,nulla
    0
    remélem ez a szám érthető.
    beszéltek téynekröl, irok én is 1 tény-t
    0elöfizetöje van Magyarországon a digi mobil szolgáltatásának.

    mégis itt a forumon olyanaokat irnak egyesek mitnha azt használnák/használták volna téynszerint és leirják milyen szar ugysem jo stb. közben még 0(nulla) elöfizetöje van, érteni zéro nulla 0

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

  • dchard

    veterán

    válasz #08205312 #4137 üzenetére

    "különböző irott és online médiákban a telekommunikációban dolgozó szakemberek úgy nyilatkoznak, hogy 5MHz duplex sávon 100.000 ügyfelet lehet kiszolgálni."

    Én kíváncsi lennék arra aki ezt kijelentette, lehetőleg névvel címmel. Már csak azért is, mert baromság.

    Vettem a fáradtságot, és kikerestem a Huawei vonatkozó dokumentumából (az Ericsson is tud ennyit abban biztos vagyok), hogy 5MHz FDD módban mennyi maximális aktív (!!) ügyfelet tud kiszolgálni egyetlen bázisállomás:

    Tessék csak megnézni, cellánként 600 aktív ügyfél az elméleti felső korlát, 6 szektoros állomással számolva 3600. És ez egy állomás. Nyilván ez az elvi kiallokálható maximum, mire ezt elérnénk, egy előfizetőre már alig jutna pár kilobit sebesség, de ettől még kapacitás tervezés szempontból jól láthatóan nettó baromság, hogy max 100.000 ügyfelet lehet kiszolgálni. Az más kérdés, hogy gazdasági szempontból sűrűbben kell raknia az állomásokat, hogy jobb frekvencia újrafelhasználási arányt tudjon elérni, ez pedig pénzbe kerül, hogy megéri-e gazdaságilag az egy másik kérdés.

    De hogy ki lehet szolgálni sokkal több ügyfelet is mint 100.000 az egészen biztos.

    Egyébként feltehetné a kezét az, aki itt mobilhálózatok tervezéséből él, mert jól láthatóan olyanok is terjesztik itt az igét teljese meggyőződéssel, akiknek kevés köze van ehhez a területhez.

    Dchard

    [ Szerkesztve ]

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák