Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz DonMaster #8120 üzenetére

    onmagaban az hogy felmondta a szerzodest a T-al mar az szazmillios nagysagrendu kieses legalabb szerintem... van racio abban amit irsz.
    Mondjuk kiegesziteskent hozzatennem hogy nem feltetlenul gonoszsag meg minden hataron tuli profitehseg van abban hogy pl a T milyen arakkal dolgozik vs Digi. Osszehasonlitva a technologiat amikkel operalnak es ahol mukodnek, hat az onkoltseget nem irigylem a Tnek es a tobbtizeves rezes vonalas halora ugy tudom ellatasi kotelezettsege van.. A digi meg bejott, epitett ethernet halot SOHO elemekbol olcson, aztan mikor lement az optika ara (es nem csak az osoreg draga ATMes optika volt mar E1/T1 vonalakkal meg IP over ATM, ez mar sokaknak szerintem sokat nem mond) akkor meg elkezdett FTTH-zni es terjeszkedni ha novekedni akart tovabb a paneleken tul... Egy telefonhalozatot meg szerintem nem lehet soho elemekbol osszebarkacsolni ott azert szerintem szigorubbak az SLA-k mint egy altalanos netre/voip szolgaltatasra, de cafoljon meg valaki ha ismeri a szamokat..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák