Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz lugosi #7400 üzenetére

    mért kötnék bele, 5,5" és 5,8" kemény, az mennyi is? egy félnőt tenyér méret igaz?
    4k tenyér méreten? értem ezt tudja a kijelző rendben, 801 a képpont sürüség ha jol számoltam.
    normál méretü monitor 22" az FHD 4k-nél minimum 27" utobbi 163képpont süsüség elöbbi 100kép pont süsüségű. tv 109cm fhd 123cm 4k 55ppi másik 89ppi,

    ezek után bár nyilván utobbi ketött 1-töl 5m-ig terjedve nézed nem kartávolságban mint egy mobilt ami kb 0,5-0,8m között van,

    csak matamatikailag kérdezem 5,5"-os kijelzön mert gondolom neked ilyen mobilod van, látod a pixeleket? 801ppi-nél? annyira szarabb a kép 1080-as videonál vagy 720p-s videonál hogy feltételnélkül 4k kell?
    5,5"-on ha már te hoztad ezt a példát, persze a mobil képes rá, oké, de van érdemi különbség 5,5"-on?
    még 22-30-40"-nál látható a különbség, 5,5"-nál kurvára nem, tudom mert anno, én is néztem 4k videot mert miylen vagány az , de eljutottam oda korlátlan nettle is, hogy mobilon pont nincs akkora képromlási különbség, 5-6"-on hogy most 4k vagy fhd vagy csak 720p .
    a 480p az igen is kevés, ezért is a minimum 720p-t tartom alapnak, a fhd az ami már böven jo, a 4k ilyen kis kijelzön, baromság,

    amire jo a 4k kijelzö mobilon az egyedül a kamera felvétel és uto munkája mobilon, ezen kivül, hogy youtube vagy twitch videot néz rajta pont lényeg telen hogy FHD vagy 4k(UHD) a képfelbontás.

    videos anyagok tömkelege bár yt-n elég tré a ráta hogy értelmes különbség legyen, még tv-n is, mint egy 10mbps-es bitrátás uhd és egy 120mbps-es bitrátás uhd között van, csak yt-n 2-20mbps bitráta van, ami hát nem üti meg a Mozi minőséget.

    #7405) 8
    lelehet kopni, senki nem szolt hozzád neved sincs 8-aska, mert az első 7 már foglalt volt.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák