Új hozzászólás Aktív témák

  • Raiden_

    tag

    Az eszközről (előtte FFTB) nem is volt, ergo semmilyen funkciója sem lehetett mivel
    egy azaz egy szál Cat5e kábelen szolgáltatott, ha volt tv akkor volt mellette egy koax is.
    Átváltott ONT-ra, de ami a lényeg a szerződésben nem változott a szolgáltatás végpontjára
    vonatkozóan semmi, tehát nem értem aki eddig wifin nyomtatott az miért nem tud most is, hiszen csak az ONT került az eddigi ő általa megálmodott rendszere elé, szintén egy végponttal. Ami változott azt egyértelműen tartalmazza a szerződés, az hogy az ügyfél
    eszközei milyenek és mit tudnak meg mit nem az nem a szolgáltató problémája.
    Napestig lehetne ezen vitatkozni a lényegen nem változtat van egy darab szolgáltató
    eszköz ami a szerződésben lefektetett egy db végpontot biztosítja, az hogy színben, formában, tudásban nem felel meg a felhasználónak, de a lényeget biztosítja havi
    3000 HUF-ért a netet, ezt kellene elsődlegesen mindenkinek magáévá tenni.
    Megnéztem a konkurencia árait, mint írtam a garantált sebeséget vettem alapul és
    a hűség nélküli havidíjat, ebben a digihez képest a duplája mindegyik, ha van tv és ráadásul több készülék is a beltéri egység + havidíja miatt csak még inkább távolodnak tőle.
    Ilyen olyan kedvezmény meg csak előfizetés és nem kívánt termékkapcsolás esetén lesz kedvező áron. Ez így volt a kezdetek óta. Van olyan csomag is ahol megoldják helyetted
    a wifi problémádat havi +2.600 HUF-ért, ebben a mezőnyben és ezzel az árazással
    egy néhány esetben kettő plusz eszköz elviselésével, lehet nem a szolgáltatások
    bajnoka a digi, de nem bánja havi tízezer felett a családi kassza, ha matekolnának
    páran akkor fél de egy év alatt a megtakarításból már lehet venni egy Ge képes eszközt,
    ezt ott bent is tudják ezért ennyi az annyi. Nézze fordítva a mindenki a dolgot nem
    erőltetnek rád egy olyan szolgáltatói eszközt amiért pluszban fizetsz (mert kiszámlázzák
    ott ahol adnak) hanem mindenki a fantáziájának és a lehetőségeinek megfelelőt
    szerezheti be magának, színben, formában, tudásban a határ csak a piaci kínálat.

Új hozzászólás Aktív témák