Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    Urak!
    Segítséget kérnék, mert gondolom itt sokan tudják milyen eszközt ad napjainkban "gyárilag" a digi kertes házas övezetben gigabites üvegszálas internethez+tv előfizetéshez!?

    Elvileg 30 napon belül jönnek szerelni a kollégák, ezért kérdezném:

    Nekem 3 eszközhöz lenne szükségem vezetékes kapcsolatra, hogy "csövön" kapjam az elérhető sávszélességet,,,wireless csak telefonnal csatlakozunk otthon, annak kevésbé érdekel az elérhető maximuma!

    Igazán nincsenek ezen kívül nagy igényeim, amit tudnia kellene az eszköznek....

    Jelenleg azt a hibrid SIM+vezetékes Huawei csodát használom amit a "T" adott, de az ugye bérelt, azt vissza is adom nekik, amint kijön a Digi szerelni!
    Ezen kívül nekem otthon egy 10/100-as TP-Link TL-WR841N van, amit el is felejthetek...
    De ha nem muszáj nem vennék uj eszközt, ha használható a Digi álltal üzembe helyezett cucc....

    Szóval mit mondtok tisztelt hozzáértő forumtársak? Jó lesz az nekem, vagy vásárolnom kell?
    Egyszerű családi felhasználásról van szó, de ha már előfizettem, szeretném ha PC-n, xbox-on és TV-n(bár ez utóbbiban 10/100-as aljzat van) maximumon kapjam az áldást...
    Köszönettel a türelemért és segítségért...
    Ha mégis vásárolni kell,,,a routeres topicban ajánlgatott "XIAOMI router 3g" megfelelő ehhez a sávszélhez?
    (Azon kívül hogy 2db ezres portja van)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák