Új hozzászólás Aktív témák

  • ph2012

    senior tag

    Sziasztok!

    Levelet kaptam a Microsoft-tól, hogy az outlook fiókomba egy szokatlan helyről, Angliából beléptek. Nem én voltam Budapestről. Valószínűleg feltörték a fiókomat. A leveleimet nem törölték. Az OneDrive fájl tárhelyen tároltam az összes belépési jelszavamról és a banki belépési adataimról készített jegyzeteimet, amiket nem tudok fejben tartani. Remélem nem találta meg őket. Ezeket a jelszó jegyzeteimet gyorsan töröltem és megváltoztattam az outlook jelszavamat. Több más Facebook, Gmail stb. jelszavamat és a banki belépési jelszavamat is megváltoztattam.

    Mit kell még tennem a biztonság érdekében? A Windows 10 operációs rendszeremhez egy ilyen outlook feltöréssel hozzáférhetnek? Kaspersky Internet Security-t használok. Legálisat és a legfrissebbet.
    Hogyan találhatták ki a jelszavamat? Hogyan működik egy ilyen fiók feltörés?

    Fél napra el is ment az internetem. Ki is hívtam a digi szerelőket, de ma délelőtt megjavult az internet. Nem tudom miért. Egy hacker támadása miatt elmehet az internet kapcsolatom?

    Köszi a választ!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák