Új hozzászólás Aktív témák

  • winben

    aktív tag

    Üdv Digisek!

    Mivel nem bízok meg 100%-osan az ügyfélszolgálat naprakész voltában így a kérdésemet nektek tenném fel.

    Jelenleg Miskolcon, bérházban 500 Mbit-es netcsomagom van. Most, hogy megolcsósodtak az előfizetési díjak eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha előfizetnék a gigabites (1000 Mbit) sávszélességű csomagukra - elvégre 100 Ft-tal még mindig olcsóbb, mint annakidején volt a 80 megabites net.

    Namost a helyzet az, hogy szüleim vidéken digire álltak át és üvegszálat húztak ki egy jó kis retek' gpon routerrel. Minden hálózati forgalom azon megy át nyilvánvalóan (tévével, telefonnal), nem lehet kiiktatni, vagy saját eszközt használni.

    A kérdésem: ha én gigás csomagra fizetek elő vajon nekem is optikát fognak kihúzni ugyanezzel a megoldással, vagy marad az cat.5e utp kábel?
    Meg szeretném tartani a publikus (igaz, dinamikus) IP címemet és a lehetőséget arra, hogy a saját jó minőségű (stabil) eszközömmel csatlakozzak a hálózatra. Viszont nem szeretnék velük félreértésbe kerülni, hogy megígérik, hogy marad az UTP kábel aztán egyszer csak jönnek a szerelők az optikai szállal... :(((

Új hozzászólás Aktív témák