Új hozzászólás Aktív témák

  • knuckle

    aktív tag

    válasz Blaise #29790 üzenetére

    ahogy korábban írták tényleg csak a kitartáson, és a "hiszti"-n múlik a dolog.
    ha csomagban van minden szolgáltatásod, és te tudod, hogy nem fogod a telefont használni.
    nem akarsz új kábelt, nem akarsz új lyukat a falba, nem akarsz még egy plusz fogyasztót, neked csak a net és tv kell.
    nálam az utolsó pillanatig kötötték az ebet a karóhoz, majd amikor már 3-dik alkalommal mentem be, érdeklődni, hogy mi van már, elszakadt a cérna...kértem,hogy a szerelők főnökével had beszéljek, vagy valami egyéb felettessel, és összetákoltam egy írásbeli panaszt, ezt le is adtam.
    arra jutottunk, hogy ha vállalom a plusz kábelt(mert természetesen aZTE csoda nem állt rendelkezésre, és állítólag ezért csúszott folyamatosan) akkor már csütörtökön jönnének és meg is oldják.
    mondtam jó, üsse kavics. aztán a szerelőknek is elmondtam a problémám, akik jófejek voltak, és megoldották úgy, hogy nem lett plusz kábelem, nem lett ZTE csoda, mert hát nem is volt nekik akkor.
    így van netem, és külön tv koaxon ugye. a telefont meg gondolom odakinn a dobozban levakdugózták vagy tök tudja , de nem is érdekel, sosem használtam, s eztán sem fogom.

    "...ki korpa közé keveredik, az beleesett a moslékosvödörbe..."

Új hozzászólás Aktív témák