Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz WayneGace #2026 üzenetére

    Mi ketten toltuk végig még a nerf előtt, ráadásul sokáig teljesen random buildekkel. Rettentő szenvedős volt minden act váltás, mert az előző act alacsonyabb szintű cuccait kellett farmolni. Úgy emlékszem act 1 en a legokon kívül kb csak amulett tudott esni, ami ért is valamit. Amúgy sztem jó élmény volt. Rohadt szenvedős volt, rengetegszer húztam el elit pakkot meghalni a sarokba, hogy haver eljusson a waypointig, de jó érzés volt, hogy ráírtak az emberre miután megölte Belialt. A Diablo csatát sokáig reménytelennek éreztük, és kb a nerf előtt 1-2 nappal sikerült megcsinálni. Nagyon sokan szidták a nehézséget, játék közben én is sokszor, de utólag visszanézve az egyik legjobb élmény volt lenyomni a vanilla d3-at. A droprate nagyobb baj volt szerintem. Már összefolyik a timeline, de sztem már akkor is volt egy Wizard premafreeze build, amivel a nehezebb részeket is meg lehetett oldani.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák