Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    válasz diegho #97177 üzenetére

    Én megszerettem a centrifuga barbit :DDD

    Tegnap meglett végre a másik kard is anci, így mai uj rekord P 865, 13,6k str, 27m toughness, 2.2mill dps unbuffed mellett:[link]
    Igaz, ami igaz ki kell szépen kövezni és tény és való nem fog 20-40 mrdokat ütni mint a monkom, de rém szórakoztató és 2 gombos igazi feszlevezető build.
    Ahogy látod a képen a skilljeimet földobom /battle rage, war cry/ bal kéz pihen a 3 ason és nekem nagyon bevált a bal gombra a ground stomp….. berombolok threathening shout….. összeránt ground stomppal, fordul visszafele a stunolt ellenfelekre már 4-6-8 mrd-ok is beesnek

    Így T10 3-5 perc között sima rift 7-8p, lézershow és elektromos dolgok amikre figyelnem kell egyébként jóféle…
    cipőn, gyürükön kívül minden anci és min. 60-65 as kő és amit észrevettem nekem a bane of trapped, stricken, taeguk jött be legjobban valószinű a ground stopm stunja miatt, de szépen szed.

    feljebb már nem elég sajnos a def…...gyenge a vállasom /ancient parthan defender és az övem/pride of cassius/ így nem is erőltetem /és nem is az van fent/ 70 felé magam csak ami könnyen megy. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák